Oyun Ablalığı ne kadar para kazandırır

Oyun ablalığı-Oyun abiliği

Özellikle yoğun çalışan anne-babaların çocuklarıyla yeterince ilgilenememeleri ve sosyal açıdan çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak istemeleri, Oyun Ablalılığı / Oyun Abiliği adı verilen yeni bir part time iş kavramını ortaya çıkardı. Oyun Ablalığı / Oyun Abiliği için hem eğitimli oluşları hem de sosyal açıdan bir çocuğun gereksinimlerini çok daha kolay karşılayabilmeleri avantajıyla üniversite öğrencileri tercih ediliyor.

Türkiye’de kariyer alanında öncü web platformlarından olan kariyer.net, yakın bir zaman önce bakiciburada.com adlı sitesini kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Bakiciburada.com sitesi normal çocuk bakıcılığı dışında son dönemlerin gözde iş fırsatlarından biri olan Oyun Ablalığı / Oyun Abiliği alanında da aileler ve üniversite öğrencilerini buluşturarak her iki tarafı da memnun edecek bir deneyim sunuyor. İş sayesinde aileler çocuklarını sosyal faaliyetler ve eğitime yardımcı olması için emin ellere teslim ederken, oyun ablası-oyun abisi de zevkli bir iş yaparak para kazanma şansı elde ediyor.

Oyun Ablalığı / Oyun Abiliği nedir?

Oyun ablası-abisi anne-babaların işleri dolasıyla zaman ayıramadığı çocukların okul dışı zamanlarında eğitimine yardımcı olma, eğlenceli aktiviteler yaparak çocuğun sosyal gelişimine katkı sağlama, ona kendi tecrübelerini bir çocuğun anlayabileceği dilde aktarmak için gayret gösterme işidir. Oyun ablalığı-abiliği için üniversite öğrencileri en ideal tercihtir. Böylelikle çocuklar eğitimli kişilere emanet edilirken, üniversite öğrencileri de part-time bir işte çalışarak para kazanma imkanı elde edebilmektedir.

Oyun ablalığı-abiliği yalnızca çocuğun eviyle sınırlı bir iş değildir. Aynı zamanda ailenin imkanları kullanılarak, çocukla birlikte sosyal aktivitelere, eğitime yardımcı kurslara katılma ve hatta aile ile birlikte yurt içi-yurt dışı tatile çıkma da bu cazip işin içinde olabilmektedir.

Oyun Ablası – Oyun Abisinde aranan özellikler nelerdir?

Aileler genelde oyun abisinden ziyade oyun ablası arayışı içindeler. Bunun nedeni olarak ise kadınların çocuk bakımından ve çocukların dilinden daha iyi anlıyor olmaları olarak gösteriliyor. Peki oyun ablasından aranan özellikler nelerdir?

Özellikler ailede aileye değişiklik göstermekle birlikte, aşağıdaki kriterler oyun ablası arayan çoğu ailenin ortak kriterleri arasında yer alıyor;

  • 20-30 yaş arası
  • Sigara kullanmayan
  • Ulaşım sorunu olmayan
  • Çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi
  • Aldığı sorumluluğun bilincinde olan
  • Yabancı dil bilen

Oyun ablası başvurusu nasıl yapılır?

Siz de kendinizi bir çocuğa oyun ablalığı-oyun abiliği yapacak seviyede hissediyor ve bütçenize katkı sağlama için para kazanmaya ihtiyacınız varsa bakiciburada.com adresine giderek özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde belirttiğiniz bir ilan oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir