SON EKLENENLER
04 Eylül 2020'de eklendi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Ek gelir elde etmek isteyenler için evde yara bandı paketleme işi ile para kazanmak mümkün. Evde paketleme işi nasıl yapılır, evlere ek iş veren firmalar hangileridir işte detaylar.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Ülkemizdeki artan geçim zorluğu nedeniyle insanlar özellikle evlerinde yapabilecekleri ek işler aramaktadırlar. Ek gelir olarak değerlendirebileceğimiz evde yapılarak gelir sağlayan bir işte evde yara bandı paketleme işidir. Yapılış bakımından oldukça basit ve tehlikesiz olması nedeniyle evde çocuklarınızla dahi yapabileceğiniz bir iştir. Hem boş vakitlerinizi paraya dönüştürmüş olursunuz hem de ailecek eğlenceli zaman geçirirsiniz.

Tabi evde yara bandı paketleme işini sadece aileler değil ek iş arayan öğrencilerde sıklıkla tercih etmektedir. Paketleme işleri arasında en az yorucu olan ve yanlış yapma durumunuzda sorun olmayacak bir iştir. Tabi yapılışı nedeniyle hızlı ve kolay bir şekilde bitmesi nedeniyle evde yara bandı paketleme işini emeklilerde çok sevmektedir. Türkiye’de bir emekli maaşıyla geçinmek çok zor olduğundan emeklilerde bu işe yoğun ilgi göstermektedir.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde yara bandı paketleme işi almayı düşünen ancak nasıl yapılır bilmeyenler için anlayabilecekleri kolay bir şekilde anlatacağız. Yara bandı paketleme işi evde çocuklarla dahi yapabileceğiniz kadar basit işlemlerden oluşmaktadır. Anlaştığınız firma evinize yara bantlarını rulo şeklinde getirirler. Siz yapmanız gereken bu rulo halindeki yara bantlarını teker teker makas ya da maket bıçağı ile kesmektir. Kesme işlemini bitirdikten sonra ayırdığınız bu yara bantlarını yine firmanın size gönderdiği yara bandı kutularına koymalısınız. Tabi bu kutuların her birine 10 adet yara bandı koymanız gerekmektedir. Daha sonra bitirdiğiniz her yara bandı kutusunu da sayı olarak belirtilen şekilde belirtilen kutulara 20 kutu, 30 kutu gibi sayılarda koymalısınız. Bu şekilde oluşturduğunuz yara bandı kutularının ağızlarını koli bandı ile bantlayarak işleminizi bitirmiş olursunuz.

Tabi bu işlemleri daha iyi anlamanız ve işi daha düzgün bir şekilde yapabilmeniz için firma malzemeleri gönderirken birde bu işi bilen bir çalışanını gönderir. Bu çalışan size evde yara bandı paketleme işi nasıl yapılır size detaylı şekilde anlatır. Rulo halindeki yara bantlarını nasıl keseceğinizi, kutulara kaçar adet koyacağınızı, kolilemenin nasıl olması gerektiğini güzelce anlatır. Genelde haftalık olarak teslim edilen bu paketleme işinde ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Evde Yara Bandı Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Evlere ek iş firmalar için kim olduğunuz, nasıl biri olduğunuzdan çok belirtilen şekilde ve zamanda işi yapıp yapamayacağınız önemlidir. Yani evde yara bandı paketleme işini herkes yapabilir. Tabi herkesin yapabildiği bir iş olması nedeniyle aşırı fazla talep gören bu işi alabilmek ne yazık ki kolay değildir. Çünkü firmalar memnun oldukları kişilerle genelde düzenli olarak çalışmaktadırlar. Yani bu işi alıp sürekli yapan kişiler biz artık yapmıyoruz diyene kadar ya da ekstra bir üretim gerekmedikçe yeni kişilere evde yara bandı paketleme işi verilmemektedir.

Evde Yara Bandı Paketleme İşinden Ne Kazanılır?

Evlere ek iş veren firmaların paketleme işlerine ödedikleri ücret yaptığınız işe ve firmanın yoğunluğuna göre değişmektedir. Eğer firma bir an önce yara bantlarının acilen yapılmasını istersen adet başına verdikleri ücretleri arttırırlar. Evde yara bandı paketleme işi kazançları genelde yara bandı paket başına 1 Liradır. Eliniz alıştıkça daha hızlı paketleme yaptığınız bu işte kendinizi çok fazla yormadan bile günde ortalama 150-200 paketleme işlemi yapabilirsiniz.  Ya da diyelim yeni başladınız günde 100 paket yapabiliyorsunuz bu da günlük 100 TL haftalık 700 TL ve aylık neredeyse 3000 TL ek gelir demektir.

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere yara bandı paketleme işini genellikle eczanelere toptan mal veren yada kendi yara bandı markası olan şirketler vermektedir. Sizde evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorsanız İsim – Soy isim – İkamet Ettiğiniz İl, İlçe , Email ve İletişim adresinizle birlikte bu yazımızın altına yorum olarak yazabilirsiniz. Ek iş veren firma yapılan tüm başvuruları bizden ister, gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra bizim aracılığımızla yapacağınız işleri adresinize getirip işi başlatırlar. Tabi öncesinde sizlere bilgilendirme smsi gelecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR